image_3

CHEETOS CHEDDAR JALAPEÑOS

Regular price
$2.99
Sale price
$2.99
Regular price
$3.99
Sold out
Unit price
per 
Shipping calculated at checkout.

Cheddar Jalapeno Cheese Flavored Snacks are made with real cheese and just the right amount of heat. About 9 Servings Per Container. Serving Size.

STAY UP TO DATE

Submit your email to get updates on products and special promotions.